Atek Manyetik Abkant Cetveli MLC 420

Atek MLC420 Manyetik Abkant Cetveli

MLC 420 manyetik ölçüm prensibi ile çalışmaktadır. Abkant preslerde sıklıkla kullanılan marka ve modellerden birisidir. Tüm abkant pres kontrol üniteleri ile uyumlu olan bu cetvel Türkiye’de üretilmektedir.

Standart ve özel ölçü olarak üretilmektedir. Kablo boyu veya soketi istenilen kontrol ünitesi markasına özel olarak hazırlanıp o şekilde sevk edilebilmektedir.

RF Makine olarak pazardaki geniş tecrübemizin vermiş olduğu bilgi birikimi ile, arızalı herhangi bir marka abkant cetvelinizi MLC 420 serisi ile hatasız bir şekilde değiştiriyoruz. Kontrol ünitesinin markası ne olursa olsun uygun soket ve bağlantı şeklini belirliyor ve abkantınıza uyacak ölçüde lineer cetveli tedarik ediyoruz.

Yurt içi veya yurt dışındaki herhangi bir makine için hem yerinde montaj hem de uzaktan destek hizmetlerimiz ile hızlı ve ekonomik olarak abkant cetveli değişimini gerçekleştiriyoruz. Değişimden sonra kontrol ünitelerinde yapılması gereken indeks kalibrasyon ayarını da yapıyor ve makinelerinizin tekrar kaldığı yerden hatasız bükümler yapmasını sağlıyoruz.

Tüm abkant pres markaları için her boy ve özellikte ATEK MLC420 ya da alternatif marka ve modellerde abkant cetveli tedarik etmekteyiz.

Bize bir fotoğraf göndermeniz, eski bozuk cetvelin kodunu göndermeniz, ya da boyunu ölçüp bildirmeniz abkant cetvelinin özelliklerini belirlememize yardımcı olacaktır.

TALEPLERİNİZ İÇİN HEMEN BİZE ULAŞIN

TEL: 0 (212) 210 95 65