Atek Optik Abkant Cetveli OLC 430

Atek Optik Abkant Cetveli OLC430

Atek optik abkant cetveli Türkiye’de yerli olarak üretilmekte olan bir üründür.

OLC43x serisinin farklı modelleri bulunmaktadır. Tüm abkant pres marka ve modellerinde standart ve özel ölçülerde üretimi yapılabilen OLC430 serisini güvenle kullanabilirsiniz.

RF Makine olarak pazardaki geniş tecrübemizin vermiş olduğu bilgi birikimi ile, arızalı herhangi bir marka abkant cetvelinizi OLC 430 serisi ile hatasız bir şekilde değiştiriyoruz. Kontrol ünitesinin markası ne olursa olsun uygun soket ve bağlantı şeklini belirliyor ve abkantınıza uyacak ölçüde lineer cetveli tedarik ediyoruz.

Yurt içi veya yurt dışındaki herhangi bir makine için hem yerinde montaj hem de uzaktan destek hizmetlerimiz ile hızlı ve ekonomik olarak abkant cetveli değişimini gerçekleştiriyoruz. Değişimden sonra kontrol ünitelerinde yapılması gereken indeks kalibrasyon ayarını da yapıyor ve makinelerinizin tekrar kaldığı yerden hatasız bükümler yapmasını sağlıyoruz.

Tüm abkant pres markaları için her boy ve özellikte ATEK OLC 430 ya da alternatif marka ve modellerde abkant cetveli tedarik etmekteyiz.

Bize bir fotoğraf göndermeniz, eski bozuk cetvelin kodunu göndermeniz, ya da boyunu ölçüp bildirmeniz abkant cetvelinin özelliklerini belirlememize yardımcı olacaktır.

TALEPLERİNİZ İÇİN HEMEN BİZE ULAŞIN

TEL: 0 (212) 210 95 65